Bi’boya’dan Bi’Kolaylık: Kolay Temizlenen Comfort

Binlerce renk alternatifini farklı zevk ve beğenilere göre geliştiren Bi’Boya, çevre dostu iç cephe boyaları ile yaşam alanlarının atmosferini değiştiriyor. Bi’Boya’nın özel teknolojiyle geliştirdiği leke itici, su bazlı iç cephe boyası Kolay Temizlenen Comfort ile odalarınızı güvenle boyayabilirsiniz.

Boya özelliklerini etkilemeden lekeyi kolay çıkarmak için özel tasarlanan Kolay Temizlenen Comfort, özel formülü sayesinde, rakip muadillerinden farklı olarak leke yüzeyde bir gün beklese dahi diğer boyalara göre mükemmel silinebilme özelliğine sahip. İçeriğindeki saf akrilik bağlayıcı ve leke iticilik için özel geliştirilmiş formülü sayesinde mükemmel silinebilme ve çay, kahve, meyve suyu, is, çimen, çamur, ruj, toz, parmak izi vb. lekelerin üzerinden kolayca silinebilme özelliğine sahip olan Kolay Temizlenen Comfort ipek mat dokusuyla pürüzsüz bir dokunuş yaratıyor.

Kolay Temizlenen Comfort içeride oluşan nemi, dışarıya atma kabiliyetiyle duvarların nefes almasını sağlıyor. Üstün örtme gücüne sahip Kolay Temizlenen Comfort, solvent içermediği ve su ile seyreltildiği için kokmuyor insan ve çevre sağlığına zarar vermeyerek, düşük VOC değeri ile iç mekân hava kalitesine katkıda bulunuyor.

www.biboya.com.tr

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler