SEREL Mat Serisi
SEREL Mat Serisi

Vitrifiye standartlarını değiştiren SEREL Mat ürünler

Türkiye seramik sağlık gereçleri sektörünün öncü markası SEREL’in, sağlık, estetik ve konforu bir arada sunan SEREL Mat Ürünler Serisi, banyolara farklı bir şıklık kazandırıyor. Siyah ve beyaz renk alternatifleri, mat ve pürüzsüz dokularıyla vitrifiye standartlarını değiştiren SEREL Mat Ürünler, ‘‘SEREL Hygiene+’’ yüzey teknolojisi sayesinde kir tutmuyor, bakteri oluşumunu engelliyor, kolay temizleniyor ve maksimum hijyen sağlıyor.

Mat ürünler mekânlarda asil ve zarif bir etki yaratıyor

Elginkan Topluluğu çatısı altında Türkiye vitrifiye pazarını dinamizm kazandıran Serel, Mat Ürünler Serisi ile geleneksel banyo ekipmanlarına çağdaş bir yorum getiriyor. Siyanın ve beyazın asaletini mat bir doku ve zengin bir görsel estetik ile bütünleştiren SEREL Mat ürünler serisi, sahip olduğu sofistike çizgi ile mekânlarda asil ve zarif bir etki yaratıyor. Seri, SEREL’in sektörde çığır açan inovatif SEREL Hygiene Plus yüzey teknolojisi ile bakteri oluşumunu engelleyerek kolayca temizleniyor ve ‘‘Önce Sağlık’’ sloganıyla ön plana çıkıyor.

Sapphire Lavabo
Sapphire Lavabo

Hygiene Plus kaplaması ile mikroorganizmaların yüzeylerde tutunmasını engelliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yaptığı değerlendirmeler sonucu “Sıfır Atık Yönetim Sistemi Belgesi” alarak doğaya saygısını kanıtlayan doğaya saygısını tescilleyen SEREL’in Mat Ürünler Serisi, nano teknoloji ile üretilen Hygiene Plus kaplaması ile mikroorganizmaların yüzeylerde tutunmasını engelleyerek temizliğe daha az vakit harcanmasını sağlıyor. Bu özelliği ile özel yaşam alanları için ideal olan ve yoğun nüfuslu ticari mekanlarda da kullanım avantajı sağlayan seri; okul, hastane, alışveriş merkezi, fabrika gibi ayak trafiğinin yoğun olduğu işletmelerde de tercih ediliyor.

SEREL Mat Serisi; Rita Tezgâh Üstü Lavabo, Rita Purewash Asma Klozet, Pia Yavaş Kapanan Klozet Kapağı, Pia Slim Yavaş Kapanan Klozet Kapağı, Sapphire Lavabo, Sapphire PureWash Asma Klozet, Sera Yavaş Kapanan Klozet Kapağı, Sera Slim Yavaş Kapanan Klozet Kapağı, Seramik Tapa ve Lavabo sifonu ve çeşitli ölçülerdeki lavabolardan oluşuyor.

www.serelseramik.com.tr

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler