Lineadecor Sera
Lineadecor Sera

Sera ile geçmiş, yeniden

Mutfağınızda vakit geçirmek için sebepler yaratacaksınız. Estetik ve fonksiyonu birleştiren tasarımları ile mutfaklara özgün görünümler katan Lineadecor, yeni modeli Sera ile geçmişin çizgilerini yeniden yorumluyor.

Sanat ve tarih mirasından beslenen Sera, eşsiz bir tabloya bakmak gibi…

Her detayı özenle tasarlanmış hatlarını altın dekorla vurgulayan Sera, ihtişamını geçmişteki köklerinden alıyor. Mat lake yüzey ve elmasla desen verilmiş gümüş reflekte camlar Sera’nın büyüleyen tasarımında bir araya geliyor.

Şiirsel görünümü ile etrafınızı saran mutfakta, motifli ayaklarla desteklenen ada ünitesi bir buluşma noktası haline gelerek, paylaşılan keyifli anları, unutulmaz anılara dönüştürüyor. Nostaljiyi modern parçalar ve renklerle dengeleyen Sera, mutfağınızı zamanlar arasında yaşayan özel bir mekâna dönüştürüyor. Her türlü fonksiyonun ayrıcalıklı bir şıklıkla çözüldüğü ve tüm ihtiyaçların karşılandığı mutfakta, taş beyaz tonlu kapaklar ve altın kulpların uyumu öne çıkıyor.

Çıtalı gümüş reflekte camlı kapaklarla, çarpıcı yansımaların hayranlık uyandırdığı eşsiz bir görünüm mutfağınızda sizi bekliyor. Sera, incelikle ele alınan detayları ve motifli yanaklarından, taç ve ışık bantlarına kadar baştan sona uyumlu tüm öğeleri ile göz dolduruyor.

Tüm Lineadecor mağazalarında ay sonuna kadar geçerli kampanya olanakları, farklı ödeme seçenekleri ve ücretsiz projelendirme, nakliye ve montaj hizmeti ile mutfağınızı yenilemenin tam zamanı.

LINEADECOR

Lineadecor mutfakları, 1991 yılından bu yana, ahşap sektöründe üretim yapmakta olan Dekor Ahşap Ürünleri San. A.Ş. tarafından Gebze’de 30.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikasında üretiliyor. Yurt içinde 60, yurt dışında ise 13 yetkili satış mağazası bulunan Lineadecor, özgün tasarımları, modern teknolojisi, ürün kalitesi ve satış sonrası servisleriyle sektördeki liderliğini sürdürüyor.

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler