Kale Banyo Icon Mini serisi
Kale Banyo Icon Mini serisi

Küçük banyolar için tasarım tüyoları

Şayet küçük bir banyoya sahipseniz, Kale Tasarım Ekibi’nin hayatınızı kolaylaştıran şık ve fonksiyonel çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Ferahlık için: Açık renkler

Gün ışığından faydalanmayan bir banyonuz varsa toz pembe, bej gibi açık renkleri kullanmanız, mekanı olduğundan daha ferah ve aydınlık gösterecektir. Dar alanlara sahip banyolarda zemin-duvar karosu, doğal tonlarda ahşap görünümlü seramikler ve banyo mobilyası seçimlerinde açık renk tonları tercih edilmeli çünkü açık renkler, ortamı daha ferah, koyu renk tonları ise daha küçük hissettirir.

Modüler mobilya seçimi size özgürlük tanıyacaktır

Vitrifiye ve mobilya setinin boyutları iyi hesaplanmalı ve tercih edilen banyo serisinin, hareket edecek alanın olmadığı banyolarda pratik kullanım seçenekleri sunmasına dikkat edilmeli. Özellikle lavabosuyla tasarlanan dolaplar tercih edilmeli ve çekmeceler ekstra saklama alanına sahip olmalı.

En önemli unsurlardan biri ‘Aydınlatma’

Yeterli ışık almayan küçük banyolarda aydınlatma çok önemli bir unsurdur. Endirekt aydınlatmalar kullanarak, ayna çevresindeki aydınlatmalarla banyoya derinlik katabilir, bu sayede daha geniş ve ferah bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Little Big ile ergonomi ve konfor bir arada

Modern bir tasarım diline sahip Little Big mobilya serisi, küçük ve dar alanlara sahip banyolar için uygun çözümler üretiyor. Maksimum depolama, ergonomi ve fonksiyon özellikleriyle, kullanıcının hareket alanı değerlendirilerek tasarlanan seri küçük metrekareli banyolar için bol depolama alanı sunuyor.

Modern yaşamın tarzına uygun bir ambiyans: Icon Mini

Kale Banyo Icon Mini serisi, şıklığı, zarafeti ve kaliteyi ürünlerin dokusunda, detaylarında ve işçiliğinde görmek isteyen tüketicilere hitap ediyor. Küçük hacimli banyolarda kendine kolayca yer edinebilen seri; minimalist ve ikonik tasarımıyla modern yaşam tarzına uygun bir ambiyans yaratıyor. Kale Banyo, Ece Yalım Design Studio tarafından tasarlanan Icon koleksiyonu ile banyoları sıra dışı bir görünüme kavuşturuyor.

Banyonuzu kişiselleştirin

Kişiselleştirmeye uygun şık çözümleriyle kullanıcının hayatını kolaylaştıran Icon Mini serisi, çağdaş iç mimarinin izlerini banyolara yansıtıyor. İkonik ve heykelsi formu ile dikkat çeken Icon Mini serisi, hassas detaylarıyla Kale kalitesini vurguluyor. Havluluk ve aplik gibi alışılmış aksesuarlar yerine yeni kullanım alanları öneren, mobilyaya entegre metal etajer aksesuarı ve aydınlatmalı duvar ünitesinin eklendiği seride, aksesuar çeşitliliği kullanıcılara banyolarını kişiselleştirme şansı veriyor.

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler