VitrA MarmoMix
VitrA MarmoMix

Alman Tasarım Konseyi’nden VitrA’ya ödül

VitrA’nın 2021 için tasarladığı en yeni karo sistemlerinden MarmoMix, Alman Tasarım Konseyi (German Design Council) tarafından verilen Iconic Awards 2021: Innovative Interiors (İkonik Ödüller 2021- Yenilikçi İç Mekanlar) kapsamında ödül almaya hak kazandı.

“Yüzey” kategorisinde ödüle layık görüldü

İç mekan tasarımına yönelik bütünsel tasarım standardını karşılayan inovatif ürünleri ödüllendiren Konsey, sağlamlığı ve zarifliğiyle binlerce yıldır yaşam alanlarının vazgeçilmezi mermere hayat veren MarmoMix karo serisini “Yüzey” kategorisinde ödüle layık gördü.

Mat ve kaydırmaz yüzey

Tasarım, medya ve iş dünyasından uzmanların bir araya geldiği jüri tarafından konsept, estetik, fonksiyonellik, yenilikçilik ve çevre sorumluluğu gibi kriterlerle değerlendirilen seri, klasik ve prestijli mermerleri yeniden yorumlayarak çağdaş̧ mekanlar yaratılmasına olanak tanıyor. 4 desen ve 6 ebat seçeneğiyle mermer tutkunlarının tercihi porselen karo sistemi, İtalya’nın beyaz Carrara ve gri Bardiglio mermerleri ile Fransa’nın St. Laurent ve İspanya’nın Alicante mermerlerinin görünümünü yüzeylere taşıyor. Klasik mermerle çağdaş mekanlar yaratan MarmoMix, VitrA’nın diğer karo sistemleriyle de uyumlu olduğu için tasarım esnekliği sunuyor. Mat ve kaydırmaz yüzeyinin yanı sıra, çevre dostu sertifikalarıyla da dikkat çekiyor.

www.vitra.com.tr

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler