Seramiksan
Seramiksan Fishbone Koleksiyonu

Seramiksan Fishbone Koleksiyonuyla fark yaratıyor

“İyi Tasarım Herkesin Hakkı’’ mottosuyla benzersiz tasarımlara imza atan Seramiksan, son tüketicinin ve profesyonellerin değişen ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı teknoloji ve tasarım odaklı Fishbone Koleksiyonuyla fark yaratıyor.

Koleksiyon, farklı dekorasyon tarzıyla özgün yaşam alanları oluşturuyor. “Balıksırtı” olarak adlandırılan etkileyici Fishbone Koleksiyonu, eski ahşap parke döşemelerini anımsatıyor.

9 Farklı Seri

Türkiye’de ilk kez üretilen Fishbone Koleksiyonu; farklı beğenilere hitap eden mekanlar tasarlanmasına olanak sağlıyor. Ahşap, mermer, beton ve patchwork görünümlerinin bir araya geldiği, Classic Wood, Nordik, Loft , Cement-Art , Soho, Matrix , Ladin, Illusion ve Nova olarak 9 farklı seriden oluşuyor.

“Mix&Match” Döşeme

İçerisinde yer alan dokuz farklı serinin bütünsel uyum içinde kullanılabildiği koleksiyon, dekorasyon dünyasına damga vuran ve yaratıcılığı ön plana çıkaran “Mix&Match” döşeme şekli ile kalıpları kırarak, sofistike ve yaratıcı mekanlar vaat ediyor.

Yaşam Alanlarının Her Köşesinde

40x60cm ebatlı “chevron” formunda porselen karo olarak üretilen Fishbone Koleksiyonu, hem mat hem parlak alternatifleriyle farklı yüzey kullanımı imkanı sağlıyor.

Koleksiyon küçük alanlar için ideal çözümler sağlıyor, mekanları genişletiyor; büyük alanları ise tekdüzelikten kurtarıyor ve aynı mekan içinde farklı alanlar yaratma imkanı sunuyor.

www.seramiksan.com.tr

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler