QUA Martins
QUA Martins

Ay yüzeyini andıran büyüleyici görüntüsü ile QUA Martins

Seramik kaplama trendleri son yıllarda hızla değişiyor. Çünkü gelişen teknolojilere bağlı olarak beklentiler de çeşitleniyor. QUA Martins serisi, Ay yüzeyini andıran büyüleyici görüntüsü ile parlaklık ve sağlamlıktan ödün vermeyen mükemmel bir seçim.

Amaç bazen küçük veya fazla ışık almayan iç mekana ferahlık duygusu ve ışık katmak, bazen farklı dokularla sıradışı ortamlar yaratmak, bazen de kaymayan, donmayan ve solmayan karolarla dış mekanlara pratik ve uzun ömürlü çözümler getirmek… Elde etmek istediğiniz sonuç ne olursa olsun, en uygun seçenekler sizi QUA’da bekliyor.

Ay yüzeyini andıran büyüleyici görüntüsü

Son dönemde öne çıkan QUA Martins serisi, Ay yüzeyini andıran büyüleyici görüntüsü ile parlaklık ve sağlamlıktan ödün vermeyen mükemmel bir seçim. Beyaz, krem ve gri tonlarının çeşitli kombinleriyle yalın ancak şık mekanlar yaratıyor. Etkileyici deseni ve doğal damarlı yapısıyla dikkat çekiyor. Açık ve koyu ton alternatifi sunan 60×120 ebadındaki karolar, ıslak zeminlerden ofis ortamlarına her türden mekana fütüristik bir hava katmak için ideal. Martins serisi, Colour Body niteliğiyle hiç solmayan ve asla eskimeyen bir görüntüyü garantiliyor. Üstelik başka hiçbir markada bulamayacağınız bazı özellikler sadece onda var. QUA’ya özgü full lappato’lu salt&pepper gövdesiyle parlak ve gözalıcı, Micropah ve 9 mm incelikle benzerlerinin çok ötesinde…

www.qua.com.tr

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler