Lineadecor
Lineadecor

Pandemi’de mutfakta kaliteli zaman geçirin

Yaşadığımız pandemiyle birlikte evde geçirilen zamanın uzaması, konutların özellikle mutfaklarının önemini daha da artırmaya başladı. Hayatın normal seyrinde sürdüğü dönemlerde sadece günlük ihtiyaçlarımız çerçevesinde kullandığımız mutfaklar artık daha fazla vakit geçirdiğimiz, günlük hayatımızın önemli birer parçası haline geldiler. Bu açıdan değerlendirdiğimizde mutfaklardan beklentiler de farklılaşmaya ve artmaya başladı.

Türkiye’nin önde gelen mutfak mobilyası üreticisi Lineadecor, piyasaya sunduğu modellerle son dönemde değişen mutfak beklentilerinin tümüne sadece bugün değil, aslında çok daha önceden beri eksiksiz olarak cevap veriyor. Mutfakları evin sadece yemek pişirilen veya yemek yenilen bölümleri olarak görmeyen Lineadecor, bu bölümleri evlerin doğal yaşam alanları olarak tasarlıyor. Estetik ve şıklığı kaliteyle birlikte sunan firma, tüm kullanıcıların bir mutfaktan bekledikleri tüm özellikleri en ince detaylarıyla birlikte tasarımlarına yansıtıyor. Kullanılan malzemelerin özelliklerinden ve üretim teknolojisinin üstünlüğünden dolayı ev sakinlerine kullanım kolaylığı sunan Lineadecor mutfakları, modern çizgileriyle de evin diğer bölümleriyle uyum sağlıyor.

Herkesin tercihi Lineadecor

Mutfaklardaki araç gereçlerin belli bir düzen içinde olması, mutfağı kullanan herkesin en önemli isteklerinden birini oluşturuyor. Üretimini, tüm bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak gerçekleştiren Lineadecor, mutfaklarda herkesin rahat edeceği tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Luna ile mesafeler ortadan kalkıyor

Günlük yaşam trafiğinin en yoğun yaşandığı mekanlar olan mutfaklar, Lineadecor’un yeni modelleriyle çok daha özel alanlara dönüşüyor. Bu yıl piyasaya sunulan modellerden biri olan Luna, ince çerçeveli kapaklarıyla, minimalizmin keskin sınırlarını yumuşak hatlara dönüştürerek, mutfak kullanıcılarının taleplerine cevap veriyor. Luna ile mesafeler ortadan kalkarken, tezgahlar yemek masalarıyla bütünleşiyor. Bu da mutfaklarda farklılık arayan kadın ve erkek tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Mutfaklarda en çok istenen özelliklerden biri de kuşkusuz temizlik kolaylığı. Lineadecor’un tüm modellerinde olduğu gibi Luna modeli de bu açıdan öne çıkıyor. Son teknoloji ile üretilen ödüllü S-mat lake yüzeyler, çizilmelere ve ısıya karşı üstün bir dayanıklılık gösteriyor ve anti-parmak izi teknolojisi sayesinde parmak izi bırakmıyor.

Karmaşadan uzak, özgün mutfak Esso

Lineadecor’un yine bu yıl tüketicileriyle buluşan bir başka modeli de Esso. Minimal stilin karakteristik özelliklerini taşıyan bu tasarım, karmaşadan uzak ve duru görünümüyle mutfakları, evlerin huzur ve dinginlik noktaları haline getiriyor. Nötr renk paletiyle sakin ve sade bir arka plan oluşturan Esso, kullanıcılarını aksesuar seçimlerinde özgür bırakıyor. Siyah çerçeveli camlı üst dolapların şık ve çarpıcı duruşu, dolap içindeki gizli aydınlatmalarla kusursuz bir birliktelik yakalıyor. Kapağa entegre inox kulplar, mutfaktaki serbest dolaşım alanını artırarak tasarımın bütünlüğünü tamamlıyor.

Otto ile özgün mutfaklar

Lineadecor’un bir diğer yeni modeli Otto ise metalik yüzeyli özel dokusuyla sıradanlıktan uzak özgün mutfaklar yaratıyor. Doğal elementlerden ilham alarak oluşturulan metalik gri, antrasit ve bronz renk paleti yalın ve iddialı görünümü tamamlayarak mutfaklarında farklılık arayanların tüm beklentilerini karşılıyor. Estetik görünümlerinin yanı sıra ekstra depolama alanı sağlayan açık raf üniteleri, mutfakları hafifletiyor ve sadeliğe giden yolun kapısını aralıyor.

Daha geniş alanlar için Lea

Geleneksel formlar ve modern yaşam kurallarını benimseyen akıllı çözümler sunan Lea modeli ise özellikle yemek hazırlama alanının genişliğiyle dikkat çekiyor. Bu açıdan mutfak kullanıcılarının beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Lea modeli yemek masasına alternatif olarak bar tipi bir oturum olanağı sağlamasıyla da kullanıcıların gönlünü fethediyor. Lea’nın üst dolap altı gömme aydınlatmaları, gözü yormadan tezgahların aydınlanmasını sağlayarak kullanıcılarına ferah bir çalışma ortamı yaratıyor. Keyifli ve konforlu bir mutfak deneyimi sunan Lea, dolap içi aksesuarlarıyla mutfakta çalışma esnekliğini de artırıyor.

www.lineadecor.com

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler