MOPA
MOPA

Türkiye’nin en hızlı ürün teslimatını yapan mutfak firması

Ahşap ürünlerdeki 35 yılı aşan bilgi ve tecrübesiyle Türkiye’yi ‘hazır mutfak’ konsepti ile tanıştıran MOPA, Türkiye’nin en hızlı ürün teslimatını yapan mutfak firması olma özelliğini taşıyor.

Projelendirme sürecinden, ürünün son teslimatına kadar geçen süreci optimum şekilde kullanan marka, kullanıcılarına ürün ömrü boyunca etkin, pratik ve profesyonel servis hizmeti sağlıyor.

HIZLI TESLİMAT SAYESİNDE SATIŞLARINI ARTTIRDI

Yüksek kalitede, tüketicisine tam bir müşteri memnuniyeti sunmayı ilke edinen ve ‘Kaliteye tesadüfen ulaşılmaz, bilinçli çabalarla elde edilir ve sürekliliği de aynı anlayışla sağlanır’ prensibiyle hareket eden MOPA, uzun yıllarda edindiği deneyimin vermiş olduğu engin tecrübesini son ana kadar hissettiriyor. Müşterilerinin emin ellerde olduğunu ise tecrübeli mimar, iç mimar, mühendis kadrosu ve üretim personeli ile gösteriyor.

Hizmet, kalite, estetik ve fonksiyonu, kullandığı malzemelerdeki titizliği ve tasarım uzmanlığı ile bir araya getiren MOPA, tüketicisini hayallerindeki mutfaklar ile buluşturuyor.

MOPA, Türkiye genelinde 30’un üzerinde mağazada ve yurt dışında Almanya, Fransa olmak üzere çeşitli noktalarda bulunan temsilcileri aracılığı ile hizmet vermeye devam ediyor.

www.mopa.com.tr

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler