Blum Space Tower
Blum Space Tower

Konforlu erzak stoğu için pratik dolap çözümü Blum’dan

Geniş saklama alanı sunan, derin iç çekmeceleri esnek planlanıp tasarlanabilen ve eşyalara her taraftan erişim sağlayan bir dolap: Blum Space Tower.

Erzak dolabı pratik bir olaydır: Dayanıklı ve stoklamaya uygun tüm gıda ürünleri burada saklanır. Un, hamur malzemeleri, makarna, pirinç, şeker, konserveler, baharatlar, kahve, çay, müsli… liste böyle uzar gider. Eşyalar nasıl kişisel ise erzak dolabı ile ilgili ihtiyaçlar da aynı şekilde kişiseldir. Bu, daha planlama aşamasında dikkate alınmalıdır.

Mutfakta daha fazla serbest alan

Erzak dolabı Space Tower gibi Blum’un akıllı dolap çözümleri, mutfaktaki saklama alanını optimal kullanır ve günlük mutfak yaşamında iş akışını kolaylaştırır. Bu dolap, üç taraftan kolay erişimi ile etkiler, tek tek açılan tam çekişli çekmeceleri ile çok geniş alan sunar ve kişisel tasarlanabilir.

Blum Space Tower herhangi bir derinlik, yükseklik ve genişlikte olabilir, bu nedenle esnek planlanabilir.

Tek tek açılan derin çekmeceler ile her şey göz önünde!

Alışılagelmiş erzak dolaplarının aksine Space Tower tek tek açılan çekmeceler sunar. Bir gıda ürününü almak için dolap içinin tamamını değil, sadece istenen çekmeceyi hareket ettirme avantajı sağlar. Mutfakta ergonomi yaratır. Ayrıca, mutfak kullanıcısı iyi bir görüş alanına sahip olur ve eşyalara istediği şekilde son derece kolay erişir. Ve şişeler gibi yüksek eşyaları da rahatlıkla üstten alabilir.

Küçük bir öneri: Çekmeceler yüksek, kapalı kasa olarak planlandığında %55’e kadar daha fazla saklama alanı yaratır! Ayrıca, hiçbir şey yanlara ve arkaya düşmez.

Erzak dolabı Space Tower’e ister ağır ister hafif erzaklar yerleştirilebilir; tek tek açılan çekmecelerin her biri 70 kg.’ a kadar yüklenebilir. Entegre fren sistemi Blumotion sayesinde her zaman yumuşak ve sessiz kapanır. Ve istendiği takdirde Servo-Drive ile elektrikli de hareket ettirilebilir.

Düzen kontrol altında

Her şeyi güzel ve yerden tasarruf ederek düzenleme yolu: Blum’un esnek kullanılan iç bölümlendirme sistemleri Ambia-Line ve Orga-Line erzakların düzenli ve güvenli yerleştirilebilmelerini sağlar. Örneğin açık paketler de düzgün durur.

Tüm yaşam alanları için tasarımda esneklik

Space Tower son derece esnek tasarlanabilir. İç tasarım olarak çekmecelerin yan panelleri açık veya kapalı, geçme elemanları cam veya kişiye özel malzemeden gerçekleştirilebilir. İster geniş veya dar ister modern veya rustik stilde olsun, tasarım özgürlüğü sınırsızdır. İstenirse mutfağın tamamında bir dizayn bütünlüğü yaratılabilir.

Space Tower yatak odası, antre veya banyo için de uygundur.

www.blum.com

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler