Hacker mutfak
Hacker mutfak

Hacker Mutfak 2021 Yenilikleri

2020 senesinde ortaya çıkan pandemi süreci ve akabinde ekonomide yaşanan zorluklar rağmen HACKER Küechen Gmbh., hem üretim sayısındaki adetleri hem de satış cirosundaki yükselmeyi arttırarak başarısını devam ettirdi. HACKER, Systemat serisinin üretimi için oluşturduğu Ostercappeln-Venne’deki ilave fabrikasını üretime dahil etmek hazırlığı içerisinde.

Hacker mutfak dolapları Türkiye ana distribütörü EFE’S Ltd., 22 yıldır bu temsilciliğini sürdürmektedir ve sayısız konut ve projeye Hacker markasını ulaştırmıştır. 21 yıldır satılan her mutfağa, ihtiyaç gerektiğinde servis vermektedir. 2019 yılından itibaren satış ağını, mutfak alanında tecrübeli firmalardan oluşan Kadıköy-Caddebostan, Etiler ve İzmir Yetkili Satıcıları ile genişletmiştir.

İşte 2021 yılı HACKER yenilikleri

192 renkte imalat

En büyük yeniliklerden biri, 2021 yılından itibaren, Systemat’taki 5 seride; müşterilerin isteğine uygun olarak, RAL-Fahren kataloğundaki 192 renkte imalat yapabilir olması.

Anti-bakteriyel yüzeyler

Lake kapaklı dolaplarımızın görünen gerek parlak, gerek mat yan yüzeylerinde de, kadifemsi bir dokunuş sağlayan yapısıyla, parmak izi bırakmayan PerfectSense teknolojisi uygulanmaktadır. PerfectSense; yüksek dayanımlı yapısı, anti-bakteriyel yüzeyleri ve karbondioksit dengesine yaptığı pozitif etkisiyle, temizlik konusunda titiz ve estetik konusunda hassas olan müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı amaçlar.

Ergonomik alt dolaplar

Diğer yenilik; Systemat serisindeki 71,5 cm ve 78 cm olarak üretilen alt dolap gövde yüksekliklerine ek olarak 84,5 cm yüksekliğin üretiminin eklenmesidir. Ergonomik amaçla tasarlanan bu yüksek alt dolaplar daha fazla depolama alanı sağlarken, uzun boylu müşterilerimizin kullanım konforunu arttıracaktır.

HACKER 2021 Kataloğu

• HACKER 2021 Kataloğunda, gövde tasarımında da bazı yenilikler mevcut. Yüksek kalite ve zarif estetik tasarımın devamlılığının yanı sıra, yeni renk seçeneklerinin de üretimine başlandı.

2021 yılı ocak ayından başlayarak üretime geçecek olan mutfak modellerinde; Kristal Beyaz (2077 Crystal White), Açık Gri (2022 Light Grey) ve Koyu Gri (2059 Lava Grey) kullanabileceğiniz gövde iç renkleridir. Ayrıca, yeni menteşe yapısıyla dolap açılımlarında, kapak ve gövdenin hem yüz olacak şekilde üretileceği bilgisini de eklemek isteriz.

• HACKER 2021 Kataloğunda, çekmece tasarımlarımızda da bazı yenilikler mevcut. Bu katalogla beraber Metro ve Metro Box çekmeceli modüllere ilaveten, SLD (Slim Line Drawer) kalınlığı 8 mm olan ve yüksek kaliteli çelik malzemeden yapılmış çekmecelere, 2 farklı yan yüz seçeneğiyle kullanıcılarına sunuyor. Yan yüzlerde, SLD Box çekmece modülünde Titanyum (Noble Titanium) rengi kullanılırken, SLD Glas çekmece modülünde Dumanlı Cam malzeme de kullanılmaktadır.

• HACKER 2021 Kataloğuyla birlikte üretime başlayacak olan yeni metal raf sistemi, markanın tasarım alanını mutfak sınırlarından çıkararak, ürünlerin yaşam alanlarında da var olabilmesini sağlayacak.

• Boy vitrin dolabı modüllerinin metal çerçeveli tasarımıyla üretim programına dahil olduğunu bildirmek isteriz. Vitrin dolaplarının şık tasarımlarını daha da yüksek bir seviyeye çıkaracak yandan ışıklandırma eklentisi de yeni katalogda mevcuttur. Camlı vitrin dolapları programda “51 Mastersoft Glass (T), 53 Frosted Glass (T) Metal Framed Door Stainl. Steel col. polished; 61 Black Tinted Glass and Diamond Pattern (T) 63 Black Tinted (T) Metal Framed Door Black” renklerde mevcuttur.

• 2021 yılı HACKER SystematArt Serisindeki kulpsuz modüllerimizin kulp profillerine yeni renk

güncellemeleri gelmiştir. Kulp profillerini Mat Kristal Beyaz (377 Crystal White Matt) ve Mat

Satin (363 Taupe Matt) renkleride tasarımlarınızda kullanabilirsiniz.

• Yeni katalogla beraber, makas açılımlı dolaplarımızdaki kanat bağlantı elemanlarının

tasarımlarında yenilik yapılarak, kutu içine gizlenmiştir.

ʘ 2021 yılında da Reddot ödüllü alan tasarım dolap SlightLift modelleri geliştirilerek üretilmektedir.  Aydınlatmaları, açılış senaryolarına göre programlanmış bu modellerde; üst dolaplar hem sergileme hem de depolama olarak kullanılabilmektedir. 

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler