Vienna Design, Atölye Mutfak
Vienna Design, Atölye Mutfak

Atölye Mutfak Amerika’da

Üç yılı aşkın süredir ABD’nin Virginia eyaletinde Atölye Mutfak firmasının Amerika distribütörü ve bayisi olarak hizmet veren Vienna Design, Türk mutfak ve mobilyalarını Amerikalı tüketicilerle buluşturuyor.

Amerikan mutfak sektörü gerek üretim, gerekse estetik anlayışı ve hatta kullanım yönünden Türk mutfak endüstrisine göre oldukça farklı.

Farklı bir ürün anlayışı ile orada mağaza açmak, ABD’deki kullanıcı kitlesinin de ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi gerektiriyor. Oradaki tüketicinin zevkine ve bir mutfaktan beklentisine doğru ürün ile hitap edebilmek; ancak bununla beraber yerleşmiş algılarını değiştirerek Atölye Mutfak çizgisi, kalitesi, tasarım zenginliğini ve farklılığını tüketicinin beğenisine sunarak bir nevi kalıpları yıkabilmek marka için bir başarı kaynağı oldu.

Üç yılın sonunda bugün gelinen noktada; markanın kaliteli, modern, estetik ve işlevsel mutfakları; aranılan, istenilen ve tavsiye edilen mutfaklar olarak sektörde yerini aldı. Vienna Design, Atölye Mutfak ailesinin vazgeçilmez bir parçası olarak Virginia’da markayı başarı ile temsil etmeye devam ediyor. Atölye Mutfak, Türk mutfak ve mobilyalarını Amerikalı tüketicilerle buluşturuyor olmaktan son derece gururlu.

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler