Tresette yeni System35 modeli
Tresette yeni System35 modeli

2021 Mutfak mobilyası trendlerinde doku ve renkler

Mutfak tasarım ve mobilya sektörü gelişim ve dönüşüm içerisinde olmaya devam ediyor. Yenilikçi ve sürdürülebilir mutfak mobilya sektörü 2021 de sağlıklı, konfora önem veren, teknolojik ve ahşabın lake renkler kombinasyonu ile devam edecek.

Tresette yeni System35 modeli de uzun yatay kulplar ile donatılmış yatay fugalı / düz ve mat / parlak lake kapakları ile kombin olabilen doğal kaplama alternatifli kapakları ile Elite serisindeki yerini aldı.

Doku ve renkler

Yoğun iş temposu içerisinde yorulan kişilerin, aynı zamanda da teknolojiyi hayatımıza çok daha fazla bir şekilde katacak olan 2021 mutfak ve banyo mobilya trendlerinde ürünlerde doku ve renkler yine önde olacak.

Huzur veren mat lake

2020 mobilya trendlerinde olduğu gibi 2021 yılı mobilya modasında da huzur veren mat lake renkler trend olmaya devam edecek. Bilindiği üzere renklerin insanların üzerinde psikolojik olarak pozitif etkisi var.

Modern mutfak

Yatay fugalı / düz mat lake renkteki mutfak ve banyolar; klasik mutfak mobilya dekorasyonu, modern mutfak mobilya dekorasyonu fark etmeksizin her eve girmeye şimdiden hazır.

Daha geniş ve erişilebilir kullanım alanları

Zarif ve sade bir tasarıma sahip System35; açık raflı boy dolapları, derinliği arttırılmış tezgahlı ocak modülü ile arkasında aksesuarları, LED aydınlatmalı çekmece modülleri ile fonksiyonel ve zengin bir görünüm sunmaktadır.

Yaşayan mutfaklar

System35 dingin tarzı, mutfak tasarımını güçlendiren dinamik yatay çizgilerin hareketi ile evlerin mutfaklarını yaşayan ve yaşanan mekanlar haline getiriyor.

www.tresette.com.tr

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler