Yılın Trendlerine Uygun Zemin Alternatifleri

Ürünlerini geliştirirken dünyadaki renk, desen, ebat trendlerini yakından takip eden Peli, en son teknolojiyi kullanarak günümüzün yaşam koşullarına uygun zeminler oluşturmaya devam ediyor. 2019 koleksiyonlarından Colosseum Plus ve Elegance Large koleksiyonları da bu yılın trendlerinin iddialı örneklerinden.

En son teknolojiyi kullanarak üretim yapan Peli, yenilikçi ve dinamik vizyonuyla her zevke hitap eden zengin ürün alternatifine sahip. Her zaman yeniliğin öncülerinden olan Peli’nin bu anlayışla 2019 yılında geliştirdiği ürünler de zeminlere damgasını vuruyor. Akdeniz’in sıcağını hissettiren Colosseum Koleksiyonu, doğal taş görünümü ile yılın trendlerinden olan Elegance Large Beton Serisi, klasik parke görünümünü en yeni teknolojiyle birlikte sunan Elegance Large Macar Serisi bunlardan yalnızca birkaçı. 

Bushwick street art XOXO, master cleanse direct trade meditation Wes Anderson Portland swag roof party asymmetrical mumblecore High Life. Liter

Colosseum Plus parke ile zeminler yeniden anlam kazanıyor

Cenova, Milano, Napoli ve Palermo isimleriyle 4 farklı stilde tasarlanmış olan koleksiyon doğadan taşıdığı izlerle yaşam alanlarında sıcak, samimi ortamlar yaratmanıza yardımcı oluyor. Yüzeyindeki görünüme dokunduğunuzda hissetmenize olanak sunan koleksiyon dört mevsimi, lüksün özgünlüğünü ve gençliğin dinamizmini yaşam alanlarına taşıyor.

Doğal taşın parke hali Elegance Large Beton Serisi ile mekanlarda

Peli’nin 2019 yılı en özel koleksiyonlarından Elegance Large Beton Serisi doğal taş görünümü ile laminat parkede farkını ortaya koyuyor. Benzersiz görünümü ile beklentilere en üst seviyede cevap veren koleksiyon çarpıcı zeminler oluşturmanıza imkân sunuyor.

Peli Elegance Larce Koleksiyonu Macar Serisi ile klasik zeminler

Doğanın ve doğallığın vurgulandığı Peli Elegance Large Macar Serisi, doğal ahşabın sıcaklığı ile modern teknolojiyi bir arada sunuyor. Özellikle sonbahar ve kış konseptinde mekâna sıcaklık katan seri sadeliğiyle de dikkat çeken tasarımlardan. Serinin koyu, doğal ve açık Macar olmak üzere üç farklı tonu bulunuyor. Yaşam alanlarına ahşap görünümü vaad eden Peli, aynı zamanda laminat parkenin kullanım avantajlarını da beraberinde sunuyor.

www.peliparke.com

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler