System Handle
System Handle

System Handle, yeni showroomunu açtı

Pandemi sürecinde yatırımlarına devam eden System Handle, banyo aksesuarlarınında içinde bulunduğu yeni showroomunu İstanbul’da açtı.

Sektörde 50 yılı aşkın tecrübesiyle varlığını sürdüren System Handle, mobilya kulpları ve kapı kolları ürünlerinin yanı sıra banyo aksesuarları pazarında da fark yaratmaya devam ediyor. Yeni showroom hakkında bilgi veren System A.Ş. Ceo’su Mehmet Hakverdi, “Bu showroomda tüm ürün gruplarımızı sergileyeceğiz. Mağazamızı ziyaret eden müşteriler tüm sorunlarına çözüm bulabilecek. Uzman satış ekibimiz mimar ve iç mimarlara profesyonel destek sunarak ürün arama ile geçen zamanlarını daha efektif kullanmalarını sağlayacak” dedi.

Aksesuar pazarının pandemi sürecindeki performasına ilişkin de değerlendirmede bulunan Hakverdi, “Sektör olarak tüm zorlukları aşacak güce sahibiz. Normalleşme ile ertelenen taleplerin devreye girmesini ve yılın hedeflerimize yakın satışla sona ermesini öngörüyorum. Premium segment ürünlerimizde ise, geçen seneye göre bir kayıp yaşamadan bu yılı tamamlarız düşüncesindeyim” şeklinde konuştu.

System Handle Hakkında

  • Kapı kolu ve mobilya aksesuarları konusunda yaptığı farklı tasarımlar ile sektöre farklı bir bakış açısı getirdi.
  • 60’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.
  • Aynı çatı altında ürettiği çok çeşitli ürün gamının birçok aşamasında el emeğinin faktörü büyük önem taşıyor.
  • Çeşitli aşamalardan geçen üretim süreçlerinin her aşamasında kalite kontrol yapılmakta ve bir önceki kontrolün onayı doğrultusunda bir sonraki aşamaya geçilmekte.
  • Üretilen tüm ürünlerin ISO 14001, ISO 9001 ve OHSAS 18001 sertifikaları bulunmakta ve bunların gerektirdiği normlara uyularak üretim ve işleyiş takip edilmekte.

www.systemhandle.com

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler