Kale, Homemade’in Doğal Ürünlerini Müşterileriyle Buluşturuyor

Seramik ve banyo ürünleri sektörünün lider kuruluşu Kaleseramik ve Hommemade işbirliği ile hayata geçen ‘Kale X Homemade Arometerapi’ koleksiyonu, Kale mağazalarında tüketiciyle buluşuyor.

Homemade, Kale’ye Özel Yeni Bir Koleksiyon Hazırladı

Kadim zamanlardan günümüze unutulmaya yüz tutmuş aromaterapi bilgilerini tekrar ortaya çıkaran Homemade, Kale’ye özel yeni bir koleksiyon hazırladı. Sağlıklı yaşam bilinciyle her şeyin en doğalını sunmayı amaçlayan ‘Homemade Aromaterapi’nin özel koleksiyonu ‘Kale X Homemade Aromaterapi’, artık Kale mağazalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor. Kaleseramik’in prestijli markaları ‘Çanakkale Seramik’, ‘Kalebodur’, ‘Kale’, ‘Edilcuoghi’ ve ‘Edilgres’in, yeni mağazacılık konseptiyle sunulduğu Kale mağazalarında sergilenen Homemade’in seçkin ürünleri, Kale’nin yalın çizgisine de uyan bir tasarımla, evde ve banyoda doğallığı, saflığı yansıtıyor.

Yüzde 100’ü Doğal Yağlarla Hazırlanmış

‘Kale X Homemade Aromaterapi’de, yüzde 100’ü doğal yağlarla hazırlanmış el, yüz ve vücut için kastil sabunların yanı sıra, ortamı hem enerjik hem de fiziksel olarak yenileyen oda kokuları bulunuyor. Ayrıca Kale ile tasarlanmış bir evin içerisinde Homemade Aromaterapi’nin günümüze uyarlanmış geleneksel ve doğal ürünlerinin uyumu dikkat çekiyor.

www.kale.com.tr

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler