İntema Yaşam Mağazası, Ürün Gamını 11 Yeni Markayla Zenginleştirdi

 

Şık, kullanışlı ve her bütçeye uygun ürün seçenekleriyle öne çıkan İntema Yaşam, ürün gamına mutfak ve sofra gereçleri kategorisinde 11 yeni markayı daha ekledi.

İntema’nın mutfağa dair her şeyi tek çatı altında birleştiren konsept mağazası İntema Yaşam, kalitesiyle öne çıkan 11 yeni mutfak&sofra gereci ve elektronik markasının daha ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaya başladı.

Bakırı modern çizgilerle harmanlayan Bakır İstanbul’un tasarım ürünleri, Alman yapımı tasarımlarıyla Fissler düdüklü tencere ürünleri, sağlamlık ve ayrıntıya önem veren Kitchenaid mutfak şefi ve blender çeşitleri, sofra ve servis ürünleriyle Peugeot, döküm tava ve tencere gibi pişirme gereçleriyle Hecha, kek pasta pişirme gereçleri ile Kaiser, ünlü şef Refika’nın özel tasarım ürünleri ve geleneksel emayeleri ile Refika’nın Mutfağı, kahve aksesuarlarıyla Bodum, yapıştırmaz pişirme gereçleri ile Legno, tasarım servis ürünleri ile Koleksiyon, el yapımı porselen ürünleriyle Esma Dereboy, İntema Yaşam’ın ürün gamına eklendi.

Şık tasarımları, kaliteli ve fonksiyonel özellikleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olan İntema Yaşam, her bütçeye uygun fırsatlar sunmasıyla öne çıkıyor. Smeg, Serax, Zwilling, Nespresso, Sage, Staub, Soy, Miyabi, Le Creuset, WMF, Zwiesel, Dialogue Tableware, Asa Selection, Oxo, İstanbul Modern, Grundig, Rakle, Jumbo, Bialetti, Porland, Bambum gibi Türkiye’nin ve dünyanın en seçkin markalarının ürünleriyle, yemek ve mutfak kültürüne dair keşfedilecek pek çok alternatifin bulunduğu İntema Yaşam, Kanyon AVM G Katı’nda mutfakta kalite ve estetiğe önem verenleri ağırlıyor.

www.intemayasam.com.tr

 

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler