etakprojesi.org
etakprojesi.org

Hitit Seramik’ten bir iş birliği çağrısı! “Elini Taşın Altına Koy”

Hitit Seramik, kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında geleceğimiz olan çocukların, eğitim mekanı koşullarının iyileştirilmesine katkıda bulunmak, onlara daha nitelikli eğitim mekanları sağlamak için tüm firmaları ellerini taşın altına koymaya davet ediyor.

“Elini Taşın Altına Koy” projesi; iki aşamadan oluşuyor, hem TEV iş birliği ile ihtiyacı olan öğrencilere burs sağlanıyor, hem de başta yapı sektörü olmak üzere farklı kişi ve kurumların desteği ile eğitim mekanlarının kalitesini arttırmak hedefleniyor.

Burs Ve Daha Kaliteli Eğitim Mekanları İçin “Elini Taşın Altına Koy”

Projenin temelleri 2019 yılında, Hitit Seramik, TEV ve Binat Danışmanlık tarafından atılmış olup, bugüne değin pandemi koşullarının kısıtlayıcı koşullarına rağmen altı okula ulaşmayı ve de birçok öğrencinin eğitim hayatına dokunmayı başarmıştır.

Paydaşlık esasına dayalı “Elini Taşın Altına Koy” projesi daha fazla okul ve öğrenciye ulaşmayı amaçlıyor, yapılan tüm çalışmaları incelemek, detaylı bilgi almak, katılım sağlamak veya öneride bulunmak için, web sitesi ve sosyal medya hesap adresleri takip edilebilir.

www.elinitasinaltinakoy.org
facebook.com/pg/elinitasinaltinakoy
linkedin.com/company/elini-tasin-altina-koy
twitter.com/Etak¬_Projesi
instagram.com/elinitasinaltinakoy

Bağış için
https://bagis.tev.org.tr/burs-fonu-bagisi?q=80551&k=34496

Bilgi için
Hitit Seramik Elini Taşın Altına Koy Projesi Koordinatörlüğü
bilgi@elinitasinaltinakoy.org

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler