Kelly Wearstler
Kelly Wearstler

Fenomen Bir Tasarımcı: Kelly Wearstler

Yazar, garip bir modacı, markalaşma üstadı, dekoratör ve ilham perisi.

Kelly Wearstler, aynı isimli markanın kurucusu, yöneticisi ve tasarımcısı olarak dikkat çeken Amerikalı fenomen bir Tasarımcı ve İç Mimar.

Çok yönlü, deneysel ve kendi içinde bir ahengi olan iç mekan tasarımlarının yanı sıra, kullanıldığı alanlarda yaşam kalitesini arttırdığını söylediği pek çok ürün tasarımı ile yıllardır gündemden düşmeyen tasarımcı, bu yıl doğadaki nesnelerden ilham alarak tasarladığı duvar kağıdı koleksiyonu ile yükselişte.

Kelly Wearstler
Kelly Wearstler

 

Hem ürün tasarımları, mobilyaları hem de iç mekanları oldukça başarılı Wearstler için Architectural Digest şu sözleri söylemiş: “Yazar, garip bir modacı, markalaşma üstadı, dekoratör ve ilham perisi. Wearstler, müşterileri için renkli bir profil oluşturuyor.”

Kelly Wearstler
Kelly Wearstler

 

Oluşturduğu iç mekanlarda, özellikle zemin malzemesi üzerine düşen Kelly, malzeme, renk ve mobilya detayları konusunda ayrıntılı çalışıyor. Başta biraz karmaşık gibi gözükse de kendi içinde dengeli olan tasarımları ile adından söz ettiren ödüllü tasarımcı, aynı zamanda tasarım ve tasarım dünyası üzerine yazdığı kitaplar ile de Amerika’da en çok satanlar arasına girmeyi pek çok kez başarmış.

Kelly Wearstler
Kelly Wearstler

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler