Artemis
Artemis

Banyolarda konforun adresi Artemis’ten geçiyor

24 yılı aşkın tecrübesiyle banyo yıkanma alanlarının öncü markası Artemis, şık ve sağlıklı ürünleriyle ön plana çıkıyor. Artemis’in banyo yıkanma alanları ürünleri; tasarımıyla şık, kullanımıyla fonksiyonel ve antibakteriyel yapısıyla banyolarınıza konforlu kimlikler kazandırıyor. Mutlu müşteri bakış açısından vazgeçmeyen Artemis ürün tasarımı ve hizmet anlayışı ile beklentileri arttırmaya devam ediyor.

Evlerde geçirilen vakitlerin daha da artması, hijyenin daha da önemli olduğu bu günlerde banyolar önemli bir alan haline geliyor. Yoğun bir günün sonunda soluklanmak, stresi geride bırakmak ve aynı zamanda kişisel temizlik için en çok vakit geçirilen yerlerden biri olan banyo yıkanma alanları, artık en önemli yaşam alanı olmuş durumda. Artemis bu noktada banyoları birer yaşam alanı haline getirirken konforu ve tasarımı da beraberinde ürünleriyle sunuyor.

İşlevselliğiyle duşakabin, görünümüyle banyo!

Banyoları daha ferah tutarak ergonomik kullanım sağlayan duşakabin Ares Serisi hem içe ve hem de dışarıya açılarak tüketicilere rahatlatıcı çözümler getiriyor. Herkesin rahatlıkla kullanabilmesi için tasarlanan “katlanabilir duşakabin” yaşlı ve engelli kullanımı için de ergonomik ve pratik çözümü banyolara yansıtıyor. Ayrıca, lavabo ve klozet ile dolap alanları korunurken mevcut alanın en verimli şekilde kullanılması sağlanıyor. Diğer taraftan, katlanabilir duş kabini açılırken çevresinde bulunan nesnelere de temas sağlamayarak; dar ve küçük banyolarda kullanılabilecek kapı çözümünü sunuyor. Banyonu yapısına göre içeri veya dışarı katlanarak açılıp kapanan Ares Serisi, hareketli camların kapanmasıyla yıkanma alanı, kapanması ile de banyo alanının bütünlüğü devam ediyor.

Duşakabin Ares Serisi

Bauci ile banyolar daima özgür!

Artemis Küvetleri, banyolarda geçen zamanı daha keyifli kılmak için farklı zevk ve ihtiyaçlara hitap eden yeni formlarla göze çarpıyor. Hem dinamik hem de klasik sevenlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Hareketli formlar ve yenilikçi detaylarıyla banyolar yaşam alanı haline geliyor. Bağımsız, özgür küvetlerle banyolarda ferah, geniş bir alan elde edilirken, yapısal niteliği ile uzun süre konforlu bir kullanım sunuyor. Banyo yaşam alanının vazgeçilmezi olan küvetleri de farklı tasarım ve renklerle buluşturuyor. Konforun adeta tasarımla buluştuğu özgür küvet modelleri sadece banyolarda değil yaşam alanlarının da vazgeçilmezi konumunda.

Artemis Bauci Küvet

Raissa ile hem renkli hem de antibakteriyel!

Artemis, Solid Surface ile hayalinizdeki çizgileri, tasarımlara dönüştürerek modern banyolara öncülük ediyor. Banyo yıkanma alanlarında akıllı hijyen özelliği ve tasarımındaki farklılığını öne sürüyor. Bakteri üretmeyen ve kolay temizlenebilen lavabolar, canlı renklere sahip olmasıyla banyolarda yepyeni bir algı oluşturuyor. Modern çizgilerini, lacivert ve siyahın yanı sıra turuncu, kırmızı gibi sıcak renklerle de birleştirerek, görünüm ve deneyim çeşitliliği sağlıyor. Dekore edilen yaşam alanlarında rengiyle ve Tasarım formuyla banyolarda uyumu yakalıyor.

Solid Lavabo

Hem sağlık hem masaj keyfi…

Duşun ve masajın birlikte yer aldığı hidromasajlı küvetler estetik duruş ve pratik kullanımı ile banyo yapmayı keyfe dönüştürüyor. Hayatın dinamiği içerisinde banyo yıkanma alanlarında daha fazla vakit geçirmenizi sağlayan hidromasajlı küvetler, teknolojiyi banyolara taşıyor. Sıcak su ve hava yolu ile vücuda masaj uygulayan küvetler aynı zamanda 2021 yılının en yeni özelliği ile heyecan uyandırıyor. Trendi yakalayan hidromasjalı küvetlerde masaj keyfi ile ruhu dinlendiren müzikler dinlenebilecek bluetooth ses sistemi ile merakı uyandırıyor. Su ile gelen sağlık, Artemis küvetlerinde keyif ve konfora bürünüyor.

Hidromasajlı küvet

 

Artemis hakkındaÜretim ve hizmet faaliyetlerini, 1997’den bu yana Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 10 bin metrekarelik fabrikasında sürdüren Artemis, tüm Türkiye’ye ve 18 ülkeye yayılmış teknik servis ağı sayesinde, yüksek müşteri memnuniyeti performansına sahip. Sektörde banyo yıkanma alanlarında öncü konumda olan şirket, tüm ürün gamını tek çatı altında üretiyor. Yerli sermayeyle kurulan ve AR-GE & ÜR-GE süreçlerini ve ürün tasarımlarını Türk sektör profesyonelleriyle yürüten Artemis, ürünlerini Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Ön Asya’da 33 ülkeye ihraç ediyor. Ürünlerini kendi hizmet ekibiyle monte eden Artemis, arızaların giderilmesinde, onarım ve bakım süreçlerinde de kendi ekibiyle çalışıyor.
www.artemis.com.tr

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler