Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası Nude
Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası Nude

Dünyanın en iyi restoranlarının tercihi Nude!

Gastronomi dünyasının en prestijli organizasyonlarından “Dünyanın En İyi 50 Restoranı” (TheWorld’s 50 Best Restaurants) ödül töreni, bu yıl Singapur’da gerçekleştirildi. Şişecam’ın global tasarım markası Nude ürünlerinin kullanıldığı organizasyonda, 3 Michelin yıldızlı Restaurant Mirazur Relais&Châteaux dünyanın en iyi restoranı seçildi.

2003 yılından itibaren her yıl düzenlenen Dünyanın En İyi 50 Restoranı Ödülleri, 2019 ödül töreni, 25 Haziran tarihinde Singapur’da gerçekleştirildi. Geçtiğimiz yıl listede üçüncü̈ sırada yer alan 3 Michelin yıldızlı Restaurant Mirazur Relais&Châteaux, bu yıl listenin 1’inci sırasında yer aldı. Dünya genelinde ödüllü restoranlar tarafından tercih edilen Nude koleksiyonları, Mirazur Restoran’ın da ilk tercihi oldu.

Yalın Güzeldir

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası Nude, dünyaca ünlü ve ödüllü restoranların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Camın En Yalın Hali: ‘Nude’

Dünyanın üçüncü en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası Nude, dünya prömiyerini 2014 yılında MaisonObjet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan Nude; RonArad, NigelCoates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, MikkoLaakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor. Nude tasarımları Milano ve Türkiye’de, Paşabahçe Mağazaları’nda satılıyor.

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler