BAŞARI YAPI
BAŞARI YAPI

Doğru uygulama, üretim ve tasarım kadar önemli

20 yılı aşkın mesleki tecrübesi ve uzman kadrosu ile anahtar teslim mimari uygulama, tasarım, tadilat ve teknik servis hizmeti veren Başarı Yapı, son dönemde artış gösteren sahte servis hizmetlerine karşı tüketici ve firmaları uyararak profesyonel destek almanın önemine dikkat çekti.

Vitra Artema yetkili servis ve mimari uygulama ofisi olarak Başarı Yapı, bugüne kadar birçok marka ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde her geçen gün artan bilgi ve deneyimleriyle müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor.

Ticaret Bakanlığı’nın, tüketici ve firmaları sahte servis hizmetlerine karşı korumak amacıyla oluşturduğu Servis Bilgi Sistemi’ne (SERBİS) kayıtlı olan Başarı Yapı, proje süresince tüketicilerin hayal kırıklığı yaşamaması ve sürpriz sonuçlarla karşılaşmaması için profesyonel servis hizmeti alması gerektiğini söylüyor.

12 yaşından beri ‘işin mutfağından gelmek’ diye tabir edebileceğimiz uzun bir profesyonel süreçte edinilen bilgi ve deyimlerin bugünkü Başarı Yapı’nın temelleri olduğunu vurgulayan Başarı Yapı Genel Müdürü Ümit Kanaş, Türkiye’de önde gelen birçok markaya yetkili servislik, ekspertizlik ve uygulamacı olarak iş ortaklığı yapmaya devam ettiklerini kaydediyor.
Başarı Yapı’nın gerçek anlamda ismini taşıdığına inandığını ve kendi dalında almış olduğu ödüller ve yaptığı ilkler anlamında ismini daha da güçlendirdiğini söyleyen Ümit Kanaş, kendisine yönelttiğimiz soruları şöyle cevaplıyor:

Başarı Yapı Genel Müdürü Ümit Kanaş
Başarı Yapı Genel Müdürü Ümit Kanaş

“Prestijli ödüller kazandıran projelere imza attık”

Verdiğiniz hizmetlerden bahseder misiniz? Başarı Yapı’nın servis hizmeti verdiği bölgeler ya da iller nereleri? Bugüne kadar yer aldığınız en prestijli projeler hangileri?

Vermiş olduğumuz hizmetler genelde konut projelerine anahtar teslim uygulamalardır. Detaylandırmak istersek yaşam alanlarının tüm kalemlerini profesyonel biçimde sunabiliyoruz.
Çalıştığımız projeler ve iller dediğimizde aslında Türkiye geneli demek daha doğru olur. Talebin nereden geldiği ve geleceğini seçemediğimiz için pek fark etmiyor aslında. İmkânların el verdiği kadarı ile hizmet verebiliyoruz.

Şimdiye kadar yaptığımız işlerden bahsetmek gerekirse; Topkapı Sarayı’nın tuvalet alanlarını yaptık. Burada yaklaşık 6 aylık bir çalışma yapıldı. Çünkü bu gibi yerlerin sahip olduğu tarihi önem ve doku nedeniyle tadilat gibi yenileme işlemlerinin yapılması çok zor şartlarda gerçekleşiyor ve denetimlerden geçerek yapılması gerekiyor. Biz ekip olarak bu projeyi kusursuz bir şekilde teslim edebildik ve bu yaptığımız işten Başarı Yapı’ya ilk ödülünü kazandırmış olduk.

Tercih edilmemizin en büyük sebeplerinden biri; kaliteli iş çıkarmamızın yanı sıra aynı zamanda, zamanı iyi kullanıp aldığımız işi çok kısa bir sürede çıkarmamız. Tecrübeli ve işini bilen iyi bir ekibe sahibiz. İstanbul’un ünlü gece kulüplerinden Sorti’nin de tuvaletlerini çok kısa bir zamanda kaliteli bir şekilde yenilemiş olmamızdan dolayı yine bir ödülün sahibi daha olduk. Bu anlamda sayamayacağımız daha birçok projeye imzamızı attık diyebilirim.

“Ekip ruhu ile çalışıyoruz”

Banyo ve mutfaklarını yaptıracak olan tüketiciler neden profesyonel bir servis hizmeti almalı? Mahallemizdeki ustadan farklı neler yapıyorsunuz?

Dönemimizde artık eskisi kadar iyi ustalar yetişmiyor maalesef. Fakat bu iş bazında düşündüğümüzde ustalar tek bir yönde ilerledikleri için o konuda iyi bir usta olsalar dâhil şantiyelerde ve konutlarda çıkacak sorunlar tek bir yönde olmuyor. Sahada bu sorunları her gün yaşayabiliyoruz. Her usta birbirinden bağımsız ve ayrı çalıştığı için projede sona doğru yaklaştığımızda birbirini takip eden hatalar çıkabiliyor. Ama artık ne yazık ki iş bitmiş oluyor. Belli başlı makyajlar ile kapatılsa da o aylarca seçilen güzelim ürünler, çizimler hiçbir şekilde son kullanıcıya keyif veremiyor. Biz bu tarz sorunları yaşamamak için ekip ruhu diye tabir ettiğimiz bakış açısı ile ilerliyoruz. Ancak bu anlamda sorunsuz işler çıkarabiliyoruz. İyi bir uygulamacı olmak için ilk olarak ürün bilgisi ve ürünü iyi tanımak, üretimini, hangi ürünü nerede kullanılmasını bilmek çok önemli.

Gerçek yetkili servisi bulma sorununa önemli çözüm!

İnternette reklam verip ilk sırada çıkan ama yetkili ya da uzman olmayan birçok servis var. Tüketici gerçek yetkili servisi nasıl bulmalı?

Aslında bu konunun zararını yaşayan ve savaşını en çok veren marka temsilcileri oluyor. Sahada bu şekilde mağdur olan birçok tüketici var. Bu konu ile ilgili Servis Bilgi Sistemi (SERBİS) kuruldu. Kullanıcılar tüm marka yetkili servislerini buradan teyit edebilirler. Google’dan girdiğiniz bir firmanın gerçek ya da hayali olduğu konusunda bilgi veriyor. Ücretli verilen reklamlardaki firmaları, arama sayfalarından teyit etmek çok kolay aslında.

Başarı Yapı araştırmamıza göre Servis Bilgi Sistemi’ne (SERBİS) kayıtlı görünüyor. Sizce SERBİS sistemi yeterli bir etkileşim yaratıyor mu?

Bu konuda şimdiye kadar hiçbir adım atılmamıştı. En azından ilk adım olarak düşündüğümüzde zaman geçtikçe iyileştirme ve düzenlemelerin yapılacağını düşünüyorum. Keza markalar bu konuda ciddi sorunlar yaşamakta. Fahiş fiyatlar, sahte yedek parçalar en önemlisi firmaların isimlerine verilen zarar olarak karşımıza çıkıyor.

“Garanti ediyoruz”

Sizinle çalışmak isteyen firmalara ve tüketicilere neler söylemek istersiniz?

Başarı Yapı olarak ürünlerin tasarım ve üretim aşaması ne kadar önemli ise uygulamalarında bir o kadar önemli olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda son kullanıcıya verdiğimiz hizmeti teşhirlerde ve dekorasyon kataloglarında beğenilen ürünlerin, mekânların birebirlerini teslim etmeyi garanti ediyoruz.

Başarı Yapı / Bakırköy

Tel: 0212 269 10 01

https://vitraservismerkezi.com/ 

 

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler