Banyolarda Esen Sanat Rüzgârı: Rotunda

Arkasında 36 yıllık bir deneyim ve birikim bulunduran Atia, 15 yıllık bir hayalin gerçeğe dönüşmesi olan Atia Banyo ile sektördeki iddiasını ortaya koydu.

Atia Ahşap markasının ilk ürün koleksiyonu olan Atia Banyo’da ülkemizin hatırı sayılır tasarımcılarından Esat Fişek ile çalışan marka Rotunda ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Esat Fişek ise ürün kalitesinde olduğu gibi ürün tasarımında da farkını ve vizyonunu ortaya koyarak göz doldurdu.

Atia mekânı doğru biçimde kullanan, karakterli ve ergonomik yaşam alanlarında bulunmak isteyen herkesin, yaşam kalitesini ve konforunu öne çıkartan mekânlar sunuyor.

Projelerinde uygulama kalitesiyle ve detaylara getirdiği yenilikçi ve farklı çözümlemeleriyle öne çıkan Atia Ahşap, bünyesinde barındırdığı iç mimarlar ve teknik ekiple iç mimarlık, proje, uygulama ve danışmanlık hizmeti de veriyor.

Atia Banyo
Atia Banyo

Atia, yaşam alanlarını yeniden tanımlarken; kullanılan malzemelerin uluslararası standartlara uygun, geri dönüştürülebilen ve çevre dostu olmasına dikkat ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler