Franke Mythos
Franke Mythos

Modern pişirme sanatı Franke Mythos

Mutfak yalnızca harika zaman geçirdiğimiz bir yer değildir; tarzımızı ve ruhumuzu yansıtan evimizin kalbidir de. Sizler için tasarlanmış, her biri birbiriyle mükemmel uyumlu Franke Mythos’un zarif ve minimal tasarımı eşliğinde, aile bireyleri ile mutfakta geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkarın.

2 farklı model seçeneği ve 73 litrelik geniş iç hacime sahip Mythos Pyrolytic ve Mythos Buharlı fırınlar dilediğiniz menüleri farklı katmanlarda pişirmenize olanak sağlıyor. A+ sınıfı enerji tüketimi sayesinde ise Mythos fırınlar, enerji tasarrufu sağlayarak mutfak bütçesine de katkıda bulunuyor.

Mythos Pyrolytic fırın

Mythos Pyrolytic fırında bulunan 9 CookAssist ile otomatik pişirme fonksiyonu en ideal pişirme yöntemlerini kullanmayı sağlarken, Pyrolytic temizleme fonksiyonu ile fırın kendi kendini temizler ve tüm artıkları kolayca silinebilen küle dönüştürür.

Mythos Buharlı Fırın

Mythos Buharlı Fırın ise yiyeceklerinizin aromasını kaybetmeden, menülerinizi buhar ile daha sağlıklı pişirmenize olanak sağlar. Mythos buharlı fırınların sahip olduğu birbirinden farklı 60 CookAssist ve 15 özel pişirme fonksiyonunun yanı sıra geniş iç hacmi sayesinde de 4 farklı yemeği aynı anda pişirebilirsiniz.

7 özel fonksiyon, 10 otomatik pişirme fonksiyonu

TFT dokunmatik ekran ve LCD ekran özellikleri sayesinde estetik ve zarif unsurları bir araya getiren Mythos serisi fırınlar frame detayları ile mutfağınız hassasiyetini anlatmak için tasarlandı. Fırının şıklığını en iyi şekilde tamamlayan Mythos 45 cm. Kombi Mikrodalgada bulunan 7 özel fonksiyon, 10 otomatik pişirme fonksiyonu, 36 cm’ye kadar kaplarda pişirme özelliği ile geniş menülerinize yer açabilirsiniz. Buhar kabı aksesuarı sayesinde dilediğiniz yemeği buharda pişirme fonksiyonun da desteği ile sağlıklı ve lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz.

Mythos serisi fırınlar ve kombi mikrodalga ile zamansız ve şık görünen bir mutfak ile kendinizi ve misafirlerinizi mutlu edin.

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler