ORKA Banyo Lisbon
ORKA Banyo Lisbon

Şıklığı ve sadeliği buluşturan minimalist banyolar

Modern şıklık kavramının sade görünümü ile tamamlanan minimalizm, ORKA ile banyolarda da etkisini hissettiriyor.

Bütünlük hissi oluşturan düz hatları, minimalizmin sade duruşunu yansıtan mat renk alternatifleri, fonksiyonel kullanıma olanak sağlayan tam açılır geniş hacimli çekmeceleri ile Lisbon, banyolarda karmaşadan uzak, sadeliğe yakın bir dekorasyona çağırıyor.

Sadeliği şıklıkla buluşturan minimalist stili banyolara uyarlayan Lisbon, odağına konforu alarak banyolarda düzen avantajını maksimuma taşıyor. Depolamaya elverişli geniş iç hacimli çekmeceler, tam açılmasıyla sebebiyle yer kaybetmeden kullanıcıya avantaj sağlıyor. Temperli füme cam tezgahı ve mat lake MDF yapısı ile tamamlanan Lisbon, LED aydınlatmalı ayna ve alt modülü ile de detayların güzelliğini yaşatıyor.

ORKA Banyo Lisbon
ORKA Banyo Lisbon

Yaşamın kaynağından ilham alan yenilikçi koleksiyon

Bütünsel tasarım yaklaşımı ile kullanım kolaylığını konforla buluşturan ve 30 yıldır banyo mobilyaları sektöründe üretim gerçekleştiren ORKA Banyo, yeni dönem banyo tasarım trendlerini kucaklayan koleksiyonunu ‘yaşam’ teması üzerinden kurguluyor. Only, Rate, Karma ve Amorf serilerinden oluşan koleksiyon, banyoları yeni nesil tasarım anlayışı ile buluşturuyor.

Yorum Yap

Yorum Yapmak İçin Tıkla

Kategoriler